KŪRYBINIO VERSLO ŽINGSNIAI

JAUNO KŪRYBINIO VERSLO ATSTOVAMS

PROJEKTO TIKSLAS

 

PROJEKTO TIKSLAS

Padėti jauno kūrybinio verslo atstovams žingsnis po žingsnio saugiai žengti į kūrybinio verslo pasaulį.

 

 

 

Malūno lofto (Gluosnių sk. 2AK1) 250 m2 erdvėse 18-ka jauno kūrybinio verslo atstovų turės galimybę 12 mėnesių nemokamai naudotis patalpomis, technine įranga, kurti ir pristatyti savo kūrybinius produktus ir paslaugas.

 

 

 

 Reklamos gamybos studijoje su technine įranga (Epson SureColor plačiaformačiu solventiniu spausdintu, spausdinimo plotis 160 cm,  fotoaparatu SONY AR mark IVA skirtingais objektyvais, video kameromis SONY  FX 6, SONY FX 3, dronu DJI Air 2S, videoprojektoriumi Epson L 630 ir kt.) kūrybinio verslo atstovai galės kurti vizualinę reklaminę medžiagą, prekinio ženklo rinkodarinį paketą.

 

VERSLUMO RENGINIAI

Projekto metu vyks 8 verslumą skatinantys renginiai ir 16 praktinių verslumo dirbtuvių, kuriose jaunuosius verslininkus konsultuos rinkodaros specialistai, kūrybinių industrijų praktikai profesionalai iš Lietuvos ir užsienio. Projekto dalyviai jungdamiesi į kūrybines komandas tirs rinkas, kurs bendras strategijas, verslo modelius, tobulins įgūdžius ir žingsnis po žingsnio, praktiškai patirs verslo vystymo etapus.

 

Verslumo renginiai ir kūrybinės dirbtuvės bus filmuojamos ir bus sukurtas 8 TV laidų ciklas „Žingsnis po žingsnio“, kuris pristatys ir viešins projekto dalyvių kūrybinio verslo įmones, kuriamus kūrybinius produktus ir paslaugas.

 

 

 

 

 

Projekte gali dalyvauti jauno verslo subjektai:

 

Naujai įkurta įmonė arba ne ilgiau kaip vienerius metus veikianti  įmonė;

 

Savarankišką darbą vykdantis fizinis asmuo, pagal individualios veiklos pažymėjimą arba verslo liudijimą, jei praėję ne daugiau nei vieni metai nuo jo individualios veiklos ar veiklos pagal verslo liudijimą pradžios (nesvarbu, kokiai veiklos rūšiai).

 

 

Daugiau informacijos fb – Kūrybinio verslo žingsniai.

 

 

 

 

 

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis